Fallen Angel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Fallen Angel

Lost in the world of spirits
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plictiseala asta...

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lee

Lee


Mesaje : 37
Data de înscriere : 20/04/2010

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeMar Apr 20, 2010 11:34 pm

Muream de plictiseala asa ca m-am dus in sufragerie sa vad daca gasesc ceva de facut. Cand am coborat am observat ca nu mai era nimeni asa ca am aprins televizorul si l-am dat pe muzica apoi am deschis geamul si m-am asezat pe pervaz aprinzandu-mi o tigare.
Sus In jos
Suzie

Suzie


Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Localizare : ...In Wonderland...

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 12:19 am

Eram plictisita de moarte in camera mea. Pur si simplu am trantit usa in urma mea, mergand in sufragerie. Televizorul era dat pe un canal pe muzica. Intr-un sfarsit am observat ca nu eram singura.
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 37
Data de înscriere : 20/04/2010

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 12:36 am

Am auzit o usa trantita cu un etaj mai sus si de atunci am privit scarile pana a aparut o blonda. O analizez o clipa apoi imi mut privirea spre geam continuandu-mi tigarea
Sus In jos
Suzie

Suzie


Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Localizare : ...In Wonderland...

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 12:51 am

L-am privit rapid, apoi m-am trantit pe canapea, luand in brate o perna
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 37
Data de înscriere : 20/04/2010

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeMier Apr 21, 2010 7:19 pm

Dupa ce mi-am terminat tigarea am aruncat-o pe geam si am continuat sa ma uit la peisaj
Sus In jos
Suzie

Suzie


Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Localizare : ...In Wonderland...

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 1:53 am

Ma enerva muzica in momentul asta. Era doar o motaiala...
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 37
Data de înscriere : 20/04/2010

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 1:48 pm

Cand am auzit ce melodie a inceput era sa fac crize. Uram prostia aia de melodie si nu intelegeam de ce tuturor le placea.
-Pot schimba?o intreb pe fata caci daca ii placea ei nu mai schimbam
Sus In jos
Suzie

Suzie


Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Localizare : ...In Wonderland...

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 2:44 pm

-Aha, aha. Mai repede, te rog. am zis, acoperindu-mi urechie
Sus In jos
Lee

Lee


Mesaje : 37
Data de înscriere : 20/04/2010

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeJoi Apr 22, 2010 7:06 pm

Mut imediat pe un alt canal de muzica. Nu cunosteam melodia dar parea in regula.
-Mai bine?
Sus In jos
Suzie

Suzie


Mesaje : 35
Data de înscriere : 20/04/2010
Localizare : ...In Wonderland...

Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitimeVin Apr 23, 2010 2:02 am

-Orice e mai bun ca pitigaiala aceea. i-am zis rapid, priviind televizorul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plictiseala asta... Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala asta...   Plictiseala asta... Icon_minitime

Sus In jos
 
Plictiseala asta...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fallen Angel  :: Casele :: Sufrageria-
Mergi direct la: